Kancelaria

KRAUSE LEGAL tworzy zespół ekspertów wyspecjalizowanych w obsłudze firm rodzinnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Biznesowe podejście, wieloletnia praktyka oraz stała współpraca z przedsiębiorcami, umożliwiły nam wyodrębnienie kluczowych problemów małego biznesu, a następnie zaoferowanie pomocy prawnej uwzględniającej specyfikę prowadzonej działalności oraz ochronę sfer biznesowej i majątkowej właścicieli firm.


Zaangażowanie w budowanie wartości przedsiębiorstw oraz długotrwałe relacje z Klientami sprawiły, że doskonale rozumiemy burzliwe środowisko pracy przedsiębiorców i wiemy jak im pomóc.

Nasze ambicje – jako profesjonalnych doradców w biznesie – opierają się na dokładnej analizie źródeł powstawiania problemów i wskazywania najlepszych rozwiązań. Doradzamy kompleksowo i błyskawicznie reagujemy na zaistniałe sytuacje, eliminując już istniejące problemy, a także zapobiegając trudnościom w przyszłości. Takie podejście sprawia, że Klienci nam ufają a lista rekomendacji zadowolonych przedsiębiorców stale rośnie.

Doświadczenie oraz profesjonalizm ekspertów KRAUSE LEGAL daje rękojmię fachowości, rzetelności i trafności wydawanych opinii oraz udzielanych porad. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, skupieni wokół tożsamych celów i ideałów. Sprawnie działające firmy naszych Klientów to dla nas największy sukces.

Kancelaria KRAUSE LEGAL dzięki uczestnictwu w organizacji EUROJURIS International oraz świetnym relacjom z wszystkimi jej członkami, jest w stanie zapewnić swoim klientom międzynarodową opiekę prawną w 650 miastach na całym świecie. Niezależnie od okoliczności, podczas podróży służbowej lub wakacji, nasi klienci mogą zawsze liczyć na błyskawiczną reakcję i wsparcie prawne.

Doradztwo prawne prowadzimy w języku polskim, angielskim, włoskim oraz hiszpańskim.