O nas

Dowiedz się więcej o nas

KRAUSE LEGAL

Kancelarię KRAUSE LEGAL tworzy zespół ekspertów wyspecjalizowanych w obsłudze firm rodzinnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Biznesowe podejście, wieloletnia praktyka oraz stała współpraca z przedsiębiorcami, umożliwiły nam wyodrębnienie kluczowych problemów małego biznesu, a następnie zaoferowanie pomocy prawnej uwzględniającej specyfikę prowadzonej działalności oraz ochronę sfer biznesowej i majątkowej właścicieli firm.

Skontaktuj się
Dlaczego warto z nami współpracować?

Jak działamy?

Zaangażowanie w budowanie wartości przedsiębiorstw oraz długotrwałe relacje z Klientami sprawiły, że doskonale rozumiemy burzliwe środowisko pracy przedsiębiorców i wiemy jak im pomóc.

Nasze ambicje – jako profesjonalnych doradców w biznesie – opierają się na dokładnej analizie źródeł powstawiania problemów i wskazywania najlepszych rozwiązań. Doradzamy kompleksowo i błyskawicznie reagujemy na zaistniałe sytuacje, eliminując już istniejące problemy, a także zapobiegając trudnościom w przyszłości. Takie podejście sprawia, że Klienci nam ufają a lista rekomendacji zadowolonych przedsiębiorców stale rośnie.

Zobacz ofertę
Poznaj nasze standardy

Obsługa prawna

Doświadczenie oraz profesjonalizm ekspertów KRAUSE LEGAL daje rękojmię fachowości, rzetelności i trafności wydawanych opinii oraz udzielanych porad. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, skupieni wokół tożsamych celów i ideałów. Sprawnie działające firmy naszych Klientów to dla nas największy sukces.

Kancelaria KRAUSE LEGAL dzięki uczestnictwu w organizacji EUROJURIS International oraz świetnym relacjom z wszystkimi jej członkami, jest w stanie zapewnić swoim Klientom międzynarodową opiekę prawną w 650 miastach na całym świecie. Niezależnie od okoliczności, podczas podróży służbowej lub wakacji, nasi Klienci mogą zawsze liczyć na błyskawiczną reakcję i wsparcie prawne. Doradztwo prawne prowadzimy w języku polskim, angielskim, włoskim oraz hiszpańskim.

Spotkaj się z nami

Mamy pomysł, jak Ci pomóc

Kreatywny i nieszablonowy zespół cenionych prawników, który przygotowuje dla Ciebie najbardziej korzystne rozwiązania. Poznaj nasze możliwości i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Dbamy o Twój interes

Od pierwszych konsultacji i rozeznania sprawy po jej pomyślne zakończenie, dbamy o wszystkie detale i szczegóły. Współpracując z nami możesz być pewien, że mamy wszystko pod kontrolą.

Formalności i reprezentacja

Potrzebujesz, żeby profesjonalista zajął się stroną prawną Twojej działalności? Postaw na naszą kancelarie. Odciążamy Cię od prawnych i administracyjnych aspektów pracy, by stworzyć Ci przestrzeń do rozwoju i koncentracji na właściwej pracy.

Znajomość branży i prawa

Nie musisz znać się na skomplikowanych zagadnieniach prawnych. Od tego jesteśmy my. Wytłumaczymy Ci Twoją sytuację i możliwości oraz przeprowadzimy przez labirynt formalności prosto do sukcesu.

Zadowolenie klientów

Klienci, którzy decydują się na współpracę z nami, są zgodni – działamy szybko i skutecznie. Przedstawiamy Ci realistyczne scenariusze Twojej sprawy i robimy absolutnie wszystko, co możemy, żeby zapewnić Ci jej najkorzystniejsze rozwiązanie.

Intensywna komunikacja

Działania w obszarze prawa wymagają intensywnego dialogu, szybkich decyzji i zdecydowanych reakcji. Dlatego oferujemy Ci pełne wsparcie, doradztwo i komunikacje. Z nami dokładnie wiesz, na czym stoisz.